Hakkımızda

Pirinç Dekorasyon olarak, sektöre damgamızı vurmanın haklı gururunu üzerimizde taşımaktayız. Fiyat uygunluğu ve dürüst çalışmayı kendisine ilke edinmiş olan firmamız, toplam kalite anlayışına sadık kalarak ve konusunda sürekli araştırma, geliştirme, kalite standartlarına uyarak sektöründe seçkin bir isme sahip olmuştur.

Firmamız bütün faaliyetlerini profesyonelce yapıp; hizmet esnasında ve sonrasında sizleri zor durumda bırakmayacak şekilde tüm enerjisi ile çalışmaktadır. Farklı alanlarda üretimini yaptığımız pirinç dekorasyon malzemelerini daha uzun süre kullanarak, kalitesini ve görsel yönden tercih edilmesini yaşayarak hissedebilirsiniz.

hakkimizda

MİSYONUMUZ

Firmamızın faaliyet gösterdiği sektörde uzun yıllar boyunca en iyi ve en üstün kalitede hizmet veren bir firma olarak yer almasıdır.

VİZYONUMUZ

Sürekli müşteri memnuniyeti anlayışı ile tüm müşterilerine ulaşarak sektöründe güvenilir bir firma imajı ile öncü bir firma olara yer almak.

Türkiye Geneli birçok şehir de hizmet vermiş olan firmamız yenilikçi ilkesi ve ürün grupları ile tercih edilmeye devam ediyor.